צור קשר

חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

  שם מלא


  טלפון


  מספר אנשים


  תאריך


  בית בלוג השכרת יאכטה לכל אירוע

  שייט במרינה הרצליה

  שייט במרינה הרצליה

  לקום בבוקר, להתנתק מעול הסביבה והעולם ולהחליט "היום יוצאים לשייט, היום מרגישים את המרחבים המדהימים של הים". שייט במרינה הרצליה, שם זה מתחיל ומספק את תחושת הניתוק שכל כך חסרה ומרגיעה אתכם. אם כל זה נשמע לכם מוכר הגיע הזמן לצאת למסע קצר ומרגש של הפלגה מושלמת. 

  מחפשים לאסוף את עצמכם לתוך חוויה אישית מדהימה ולהשיב את השקט הפנימי שאבד? הכול מתחיל ונגמר בשייט מדהים, שייט בהרצליה המושתת על שחרור גדול ובעיקר חוויות בלתי נשכחות. 

  אז מה יעניין אתכם יותר? האם יהיה זה שייט ארוך או קצר מועד? הסקיפרים המשיטים את הסירות שלנו מכירים כל נקודה ונקודה בים הפתוח וישמחו לתכנן לכם שייט בדיוק כפי שאתם אוהבים, רוצים ויכולים.  

  להרגיש על גג העולם באמצעות שייט במרינה הרצליה 

  מי שבאמת מחפש את המרחבים האינסופיים יכול לגמוע אותם שוב ושוב באמצעות האפשרות המדהימה של שייט בהרצליה. הגעה ללב ים, עגינה והנה החיים יכולים להיעצר ולו לרגע גם במובן הטוב של הדבר. רוצים להרגיש חופשיים ומאושרים יותר מתמיד? עם שייט במרינה הרצליה זה יכול ללוות גם אתכם. 

  שייט בהרצליה – מתי זה מתאפשר?

  במצבים בהם יש ים סוער עדיף לדחות את השייט ולהסתמך על חברה שתהיה קשובה למזג האוויר ותפעל על פי כל תקני הביטחון האישי שלכם. בכדי לחדד את הנקודה הזו חשוב לציין כי יש מצבים בהם אפשר לצאת לשייט בכל עונה ולא רק בקיץ אם כי רוב האנשים ירצו לנצל חוויה זו לצד שכשוך במים תוך כדי עגינה נקודתית, שיזוף וצפייה בשקיעה. 

  רוצים להגיע למרינה ולנצל את הטיול גם לצד שייט מדהים במקום? לאחר שאתם יודעים את מזג האוויר ומתאימים את הכול לפי לו"ז ברור אפשר לצאת לדרך. מגיעים לשייט ופתאום מזג האוויר אינו מאפשר? אל דאגה, במעמד הזה יועבר מועד ההפלגה לזמן אחר והכול על פי כל הכללים הנדרשים לרבות שמירה על ביטחונכם. 

  האם אתם סקיפרים מוסמכים עם ניסיון? במעמד הזה יידרש מכם להציג מסמכים ורישיונות הרלוונטיים ובגדול את כל מה שחשוב ונדרש להשטת סירות ויאכטות על פי חוק. בהמשך לכך, יוצגו מסמכים עליהם יהיה צורך לחתום ומשם הדרך להפלגה המושלמת קצרה יותר מתמיד. 

  לכולם מגיעה הפלגה של פעם אחת בחיים, זו יכולה להיות חגיגת יום הולדת, מסיבת רווקים ואפילו מפגש חברים. האם אתם משתייכים לארגון גדול שמחפש פינוק אחר לגיבוש עובדים? הנה ההזדמנות שלכם לגשר בין אנשים שעובדים יחד ולא תמיד מסתדרים והכול באמצעות שייט מדהים במרינה ההרצליינית. 

  רוצים להביא את האוכל בעצמכם או להזמין שירותי קייטרינג? במעמד הזה נשמח לצרף לכם לא מעט המלצות על שירותי הסעדה שיודעים איך להשלים את חווית השייט ולהפוך אותה לשם דבר. 

  חייגו
  אלינו
  הזמנת יאכטה
  הזמן יאכטה

  מעניינים להזמין יאכטה?

  שלחו פרטים ונחזור אליכם

   שם מלא


   טלפון


   מספר אנשים


   תאריך