צור קשר

חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

  שם מלא


  טלפון


  מספר אנשים


  תאריך


  בית בלוג השכרת יאכטה לכל אירוע

  שייט במרינה בהרצליה

  שייט במרינה הרצליה

  אין כמו שייט במרינה כדי להתנתק קצת מהיום יום ולהרגיש את המרחבים האינסופיים של הים התיכון. הים הוא מאוד מרגיע ונעים, ונותן תחושה של ניתוק והרגשת שקט פנימי ואמיתי, הרגשה שנותנת לך רגע לאסוף את עצמך ולהתכנס אל המקום הכי אישי שלך. הים נותן גם תחושה של שחרור גדול ביותר לנפש. הגעה ללב ים ועגינה במקום הנבחר נותנת לכל משתתפי השיט להנות מהחוויות האלו ולהיות חופשיים ומאושרים לרגע.

  מזג האוויר והקשר לשייט

  ים סוער אינו מאפשר יציאה לשייט. אנו קשובים מאוד למזג האוויר ולביטחון האישי של הלקוחות שלנו ולא נוציא שייט לדרך במידה ואנו רואים כי מזג האוויר אינו מאפשר זאת. עם זאת אין כל חוק הגורס ואומר כי שייט עושים רק בקיץ. בחורף הישראלי בו בורכנו יש ימים רבים של שמש וים רגוע ושקט בהם ניתן לבצע שייט נעים ומפנק. לכן כאשר אתה רוצה להגיע למרינה בהרצליה ולצאת לשייט על אחת מהסירות שלנו, תתייעץ איתנו מראש על מזג האוויר הצפוי. כיורדי ים אנחנו יודעים להיות מעודכנים בשינויי מזג האוויר באופן קבוע ומדויק יחסית.

  אתה יכול להיות בטוח שאנו לא לוקחים סיכונים מיותרים. גם אם קבענו שייט מראש וכבר הגעת אלינו, אך מזג האוויר הפתיע והפך סוער, אנו נאלץ לבטל את השיט ולקבוע לך מועד אחר. אומנם הפרנסה שלנו חשובה אך הביטחון והבטיחות של הלקוחות שלנו חושבים לנו הרבה יותר.

  אם יש לי רישיון שייט האם אני יכול להשתמש בו אצלכם?

  אם אתה סקיפר מוסמך עם ניסיון בהשטת יאכטות וסירות מסוגים שונים תוכל לשכור אצלנו יאכטה ולהפליג בה להנאתך. חשוב שנקיים פגישת הכרות מוקדמת בה נכיר אותך ונוכל לראות את כל הרישיונות והמסמכים שלך הקשורים בהשטת סירות ויאכטות. אנו נחתים אותך על מסמך אותו תקרא לפני שתצא לדרך. חשוב לנו שתהנה ותחזור להשיט אצלנו שוב. כל סקיפר שעדיין אינו שייך למועדון שלנו מוזמן להצטרף בהקדם.

  מי מגיע אלינו

  לשוט ביאכטה זהו רעיון מעולה לשלל אירועים מפנקים. מגיעים אלינו זוגות המחפשים שייט רומנטי, קבוצות של בנות שרוצות לחגוג מסיבת רווקות ובמקביל גם קבוצות של גברים הרוצים לחגוג מסיבת רווקים. גם חברות גדולות שרוצות לפנק את העובדים שלהם בימי כייף מגיעים אלינו ומתפנקים בשיט כיפי ויוצא מגדר הרגיל. נוכל לעזור לך לבחור את גודל היאכטה הרצוי, את זמן השייט הרצוי וכל התוספות הדרושות כדי להתאים בדיוק לאירוע שלך. יש אפשרות להביא אוכל לכל אחת מהיאכטות שלנו או לקבל מאיתנו המלצות על קייטרינג מעולה שיכולים להגיע ולקיים לכם ארוחה בזמן השייט.

  אורך השייט ויעדים

  ניתן לקבוע מראש את זמן השיט הרצוי. ישנם אנשים המעדיפים שייט ארוך של יום שלם ויש כאלו שמסתפקים במספר שעות בודדות. כמו כן גם את היעד והמרחק מהחוף ניתן לקבוע מראש. כל הסקיפרים המשיטים את היאכטות מכירים את הים כמו את כף ידם לכן תוכל לסמוך עליהם בעיניים עצומות שייקחו אותך ליעדים קסומים בלב ים עם שקט ונופים מרהיבים.

  חייגו
  אלינו
  הזמנת יאכטה
  הזמן יאכטה

  מעניינים להזמין יאכטה?

  שלחו פרטים ונחזור אליכם

   שם מלא


   טלפון


   מספר אנשים


   תאריך