צור קשר

חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

  שם מלא


  טלפון


  מספר אנשים


  תאריך


  בית בלוג השכרת יאכטה לכל אירוע

  הפלגה במרינה הרצליה

  הפלגה במרינה הרצליה

  הפלגה במרינה הרצליה – אחת האטרקציות המרגשות ביותר אלו הן החוויות על הים. הפלגה במרינה זוהי אחת האטרקציות שממש לא כדאי לפספס אותה. על מנת לשוט במרינה לא אמורים להיות מיטיבי לכת או לחילופין בעלי ידע בשחייה. ולמעשה אפשר לומר כי השייט במרינה היא אטרקציה שעשויה להתאים לכל אחד ובכל גיל.

  הפלגה במרינה הרצליה – הכירו את הטיילת

  הטיילת המדהימה הנמצאת על חוף הים בהרצליה היא טיילת מדהימה והיא אחד המקומות המיוחדים שיש לנו בארץ. אין אדם שיישאר שווה נפש למראה הנוף המיוחד והמרגש, שלא לומר עוצר הנשימה. היאכטות הסדורות על חופי הים וממתינות למפליגים, על רקע השמש השוקעת מעניקים תחושה עילאית מיוחדת במינה. לא לחינם בחרו אנשי עסקים רבים להקים מסעדות ומזנונים דווקא שם כי זה המקום בו אנשים נהנים לבלות ולהירגע.

  שייט במרינה מבטיחה חוויה ייחודית ובלתי נשכחת

  השייט במרינה היא חוויה ייחודית שאין אדם בשום גיל שיישאר אדיש מול הנוף המדהים והאוויר והאווירה המיוחדים השוררים במקום.

  במהלך השייט נמצאים השטים בין מים לשמים כאשר הם למעשה מנותקים מכל העולם החומרי. כך הם מסוגלים להתחבר לעצמם ולהתחבר לטבע. התחושות המרוממות הן בלתי ניתנות לתיאור ועבור אנשים שהתנסו בדבר, אין כל צורך להסביר על מה המדובר.

  ישנן כיום הרבה אפשרויות במוצעות למפליגים ביאכטה ואלו מספקים מענה לכל צורך כמעט שעשוי לעלות בקרב המפליגים.

  זה כולל פינוקים ביאכטה עצמה אשר מאפשרים לשטים בה ליהנות ממנעמיה. ישנה גם האפשרות לעצור בלב ים ולרדת להשתכשכות במים.

  למי מתאים שייט ביאכטה?

  למעשה היאכטה עשויה להתאים לכל הזדמנות. אך נוכל בכל זאת להמליץ על הפלגה ביאכטה במרינה בהזדמנויות הבאות:

  • חגיגת יום הולדת – חגיגת יום הולדת היא אירוע שאנחנו חוגגים אחת לשנה ולא תמיד יש לנו את הדרך הראויה לציין אותה. האפשרות של הפלגה במרינה היא אפשרות מדהימה אשר מעניקה לנו את האפשרות ליהנות באופן ייחודי ויוצא דופן. מסיבת יום הולדת במרינה, תהפוך למסיבה בלתי נשכחת.
  • ימי גיבוש לעובדים – כיום מקובל מאוד להוציא את העובדים ליום גיבוש על מנת לאחד את השורות ולרענן את הכוחות. את ימי הגיבוש אפשר לערוך בהרבה מקומות. אך כאשר רוצים להשקיע באמת בעובדים ולהעניק להם משוהו מיוחד ויוצא דופן, מומלץ מאוד לקחת אותם לשיט במרינה. ימי גיבוש במרינה יהפכו לחוויה בלתי נשכחת עבור כולם. הם ישובו לעבודה בכוחות מחודשים ובמרץ ומוטיבציה שלא היו עד כה.
  • שייט זוגי – השיט ביאכטה היא חוויה מרגשת במיוחד. זוג שמבקש ליהנות מחוויה רומנטית ואינטימית במיוחד, עשויים ליהנות מאוד משייט פרטי ביאכטה. הם ישהו לבדם כאשר סביבם רק מים ושמים. התחושה תהיה ייחודית ומרוממת.

  לסיכום, בכל הזדמנות אשר בה אנחנו מעוניינים בבילוי ייחודי ועדיין להישאר במרחבי הטבע הפתוחים, מומלץ כי הדבר ייעשה דווקא בהפלגה במרינה.

  חייגו
  אלינו
  הזמנת יאכטה
  הזמן יאכטה

  מעניינים להזמין יאכטה?

  שלחו פרטים ונחזור אליכם

   שם מלא


   טלפון


   מספר אנשים


   תאריך