צור קשר

חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

  שם מלא


  טלפון


  מספר אנשים


  תאריך


  בית בלוג השכרת יאכטה לכל אירוע

  המקום המושלם להצעת נישואין

  שייט זוגי - 7

  פתאום זה קורה, הצעת נישואין עומדת על "הקצה של הלשון" רוצים להציע ולא יודעים איך? מחפשים לקדש את המעמד ולהעניק לו את הכבוד הראוי ביותר? כמו רבים וטובים שציינו מערכת יחסים מדהימה כך גם אתם יכולים לעשות זאת בצורה המקורית והמדהימה ביותר. 

  הצעת נישואין מהסרטים באמצעות הפלגה בלב ים – המקום השווה ביותר להעצים את הרגע שלא יחזור על עצמו, הצעה של פעם אחת בחיים באמצעות הפלגה אינטימית או רבת משתתפים- מה אתם בוחרים? שייט בהרצליה – כי יש הצעות שלא תחזורנה על עצמן. 

  הצעת נישואין בלב ים- כשהטבעת וההצעה הופכים לדבר הכי טוב שיקרה לכם אי פעם 


  ההפלגה עצמה מתחילה ממחשבות חוזרות ונשנות, האם הוא יציע או לא יציע? והנה תוך כדי שייט בהרצליה שתוכנן מראש, תישלף החוצה הטבעת, החברים יריעו והשמפניה תימזג ותתערבב עם התחושה המרגשת ביותר – הצעת נישואין מיוחדת במינה בלב ים. 

  ככה זה היה וככה זה יישאר, יש הצעות ויש רגעים בחיים שאי אפשר לפסוח עליהם וכאן מוטלת עליכם האחריות להעצים את הרגע באמצעות שירות אחד שעושה את ההבדל! לא בית קפה בנאלי, לא מסעדה, לא מפגשים בבית, פתאום מתוך חוסר הידיעה תצוץ ההצעה בלב ים ותחמם את מקבלת ההצעה ואת האורחים שהגיעו להיות חלק מהמעמד המרגש הזה. 

  שייט בהרצליה, כשיש כבר הכול והסקיפר יודע את תפקידו, תתחיל ההפלגה ופתאום זה יקרה, הדבר המרגש ביותר- הצעת נישואין ביאכטה מול חופי הרצליה, משהו שלא רק ירגש את מקבלת ההצעה או מקבל ההצעה אלא גם את האורחים שהם חלק בלתי נפרד מהעצמת החוויה. 

  כשרגע המיוחד ביותר בחיים לא מתבזבז בזכות שייט מדהים 

  ישנם רגעים שאסור לפספס בחיים וחלק מהם זו גם הצעת נישואין בלב ים באמצעות שייט בהרצליה שיחל תמים אבל יעצים מרגע שליפת הטבעת! כאן זה הזמן וזו ההזדמנות שלכם להעצים את הרגע ואת הרומנטיקה ולצאת מהקופסא – להציע הצעה של פעם אחת בחיים, הצעת נישואין בזמן אחר ומקום אחר. 

  לצד האווירה הנכונה, האנשים הנכונים, שייט רומנטי, הארוחה המושלמת ושאר הפינוקים תהפוך הצעת הנישואין הזו למשהו שהוא הרבה יותר מהצעה! לא עוד דיבורי סרק והעברת שובר התשלום בין אדם אחד לאחר… מהיום זה לא רק הצעה תמימה ובנאלית אלא משהו שייזכר לכם המציעים ובין היתר לחברים ולאורחים שינצרו את הרגע המקסים הזה- הצעת נישואין מדהימה בלב ים. 

  רוצים לצאת מהגבולות ולהציע הצעת נישואין מושלמת? כל מה שמפריד ביניכם לבין הרגע המושלם הינו הפלגה בהרצליה, שייט מושלם עם מי שאתם אוהבים בהרכב מצומצם ומחבק, טבעת אחת, ארוחה מדהימה ושלל פינוקים. 

  עכשיו זה הזמן שלכם להציע נישואין ולהתקרב למקום המדהים ביותר- לב הים והפלגה אחת שעושה את ההצעה הזאת למיוחדת במינה!

  חייגו
  אלינו
  הזמנת יאכטה
  הזמן יאכטה

  מעניינים להזמין יאכטה?

  שלחו פרטים ונחזור אליכם

   שם מלא


   טלפון


   מספר אנשים


   תאריך